WhatsApp Destek
Buzzex

Buzzex Vibrating Ring Bayan Azdırıcı Orgazm Halkası

  • ES119
  • VAR

Buzzex titreşim halkası ile sex hayatınıza renk katabilir, orgazmı ve hazzı maksimum doruklarda yaşayarak unutulmayacak dakikaların tadını çıkartabilirsiniz. Buzzex titreşimli halka ile yaşanmayanları yaşayın!

35,00
+ -

Buzzex Vibrating Ring Bayan Azdırıcı Orgazm Halkası

Buzzex vibrating ring bayan azdırıcı orgazm halkası adından anlaşılacağı gibi bayanlara cinsel ilişki esnasında uyarıcı titreşimler göndererek tahrik eder ve orgazma ulaşımı kolaylaştırır. Dünyada birçok bayanın orgazma ulaşamaması gibi büyük bir sorun ile karşı karşıya olduğunu düşünürsek bu ürün muhteşem derecede cinsel destek sağlıyor diyebiliriz.

Buzzex titreşim halkası sadece bayanlara değil aynı zamanda da erkeklere de geciktirici desteği sağlayarak cinsel birleşme sürelerini uzatıyor ve muhteşem bir destek sağlıyor. Üstün kalitedeki cinsel ürünler içeriğinin doğa ve zararsız oluşu ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Buzzex titreşimli halka titreşim desteğini pilden alır iken, oldukça küçük bir şekilde oluşumun tamamlayarak kullanım kolaylığı sunmaktadır. Doğal yollar ile orgazm olamıyor musunuz? Eşiniz size hazzı yaşamanızda yeteri kadar destek sağlayamıyor mu? Buzzex titreşim halkaları sayesinde artık bunlar çok kolay ve basit!

Buzzex Titreşimli Halka Kullanımı ve Kullanım Şekli!

Buzzex titreşim halkası kullanımı ve kullanım şekli oldukça basit ve kolaydır. Erkeğin penisine takılan halkada bulunan titreşimli kısım yukarı bakacak şekilde ayarlanır ve aç-kapa düğmesi bulunan ürün titreşim desteği alarak cinsel birleşim gerçekleştirilir.

Buzzex titreşimli halka kullanım aşamalarında ise, cinsel birleşim esnasında bayanın organına temas eden ürün uyarıcı özelliğini sağlayarak tahrik eder ve birleşime odaklar böylelikle orgazm kaçınılmaz bir son olacaktır. Aynı zamanda da erkeğinde erken boşalmasını önleyerek böylelikle cinsel birleşimde ilişki süresini uzatarak maksimum destek sağlamaktadır.

Buzzex Titreşimli Halka Etkileri ve Yan Etkileri!

Buzzex titreşimli halka etkileri bakımından oldukça başarılı sonuçlar sağlayarak kullanıcıya ve partnerine maksimum destek sunmaktadır. Bayanlara orgazm olabilme imkanı sunarken aynı zamanda da erkeklerinde erken boşalma problemlerine destek sağlayarak cinsel birleşim sürelerini uzatır ve hazzı daha yoğun yaşatarak maksimum destek sunmaktadır.

Buzzex titreşim halkası yan etkileri bakımından kullanıcıya olumsuz hiçbir etkeni belirtmeksizin yabancı madde içermemektedir. Kullanıcı dostu olan ürünler hijyenik ve steril ortamlarda üretilerek gerekli sertifikalara sahip bir şekilde oluşumlarını tamamlamışlardır.

Buzzex Titreşimli Halka Fiyatları!

Buzzex titreşimli halka fiyatları bakımından oldukça makul bir şekilde ücretlendirilerek müşterilere sunulmuştur. Üstün kalitedeki cinsel ürünler sağlamış oldukları cinsel destek göz önüne getirilir ise, gayet uygun fiyatlarda diyebiliriz.

Firmamız buzzex titreşim halkası fiyatları konusunda indirimler yapmasının yanı sıra, aynı zamanda da çeşitli kampanyalar ve fırsatlar düzenleyerek müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Sunmuş olduğumuz hizmetlerimizin yanı sıra, ürünlerimizi tamamı orijinal olmakla beraber bandrollü bir şekilde teslimat işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 eczanesaglik-tr.com Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı