WhatsApp Destek
Eros

Eros Kayganlaştırıcı Jel

  • ES14841
  • VAR

Eros kayganlaştırıcı jel ürünleri en etkili kayganlaştırıcı özelliği olan doğal cinsel yaşam ürünleridir.

49,00
+ -

Eros Kayganlaştırıcı Jel

 

Su Bazlı Eros Kayganlaştırıcı Jel Ürünleri!

Eros kayganlaştırıcı jel ürünleri üstün teknoloji kullanılarak üretilmiş olan cinsel sağlık ürünleridir. Kişilerin cinsel birleşmelerinde kaydırıcı özelliği ile kolaylıklar sağlayarak durumun daha eğlenceli veya daha kolay oluşmasına olanak tanıyan su bazlı jellerdir diyebiliriz.

Eros kayganlaştırıcı jel ürünleri bayanların kuruluk durumlarında, daha fazla kaygan olmasını istediğiniz durumlarda ya da farklı tatlar ve değişik fantezi durumlarında kullanılan doğal birleşimlere yardımcı ürünlerdir. İçeriğinde kullanıcıya veya partnerine etki edecek hiçbir zararlı madde bulunmayan ürünler sağlıklı ve alanında gerekli olan tüm hijyenik konulardaki sertifikalara sahip ürünlerdir.

Eros Kayganlaştırıcı Jel Kullanımı ve Kullanım Şekli!

Eros kayganlaştırıcı jel kullanımı ve kullanım şekli oldukça basit ve kolaydır. Üstün kalitedeki cinsel sağlık ürünleri kişinin tercihlerine ve isteklerine göre penise veya vajina bölgesine sürülerek uygulanmaktadır. Kullanımında her hangi bir birim miktarı aksedilmemiştir. Ürünün zararı olmadığından ötürü dilendiği ve ihtiyaç duyulduğu kadar bölgelere uygulanabilmektedir.

Eros kayganlaştırıcı jel kullanımı esnasında parmak ucu ile sürüm şekli yapılmalı ve bölgeye iyice uygulanmalıdır. İçeriği zararsız ve su bazlı olduğundan dolayı gönül rahatlığı ile kullanımı gerçekleştirilebilmektedir.

Eros Kayganlaştırıcı Jel Fiyatları!

Eros kayganlaştırıcı jel fiyatları oldukça makul bir şekilde olmaktadır. Ürünün kişilere sağlamış olduğu kayganlaştırıcı özellik ve buna bağlı kolaylıklar sunması göz önünde bulundurulur ise oldukça makul bir şekilde sunulduğunu söyleyebiliriz.

Eros kayganlaştırıcı jel fiyatları konusunda firmamız çeşitli indirimler gerçekleştirmekle beraber aynı zamanda da kampanyalar ve fırsatlar düzenleyerek kullanıcılara ve müşterilerine ekonomik kolaylıklar sunulmaktadır. Sunulan ürünlerimizin tamamı orijinal ve bandrollü olmakla beraber garanti kapsamı altında faturalı bir şekilde teslimat yapılmaktadır.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 eczanesaglik-tr.com Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı