WhatsApp Destek
Herbal Vivid Gold

Herbal Vivid Gold Penis Büyütücü Ereksiyon Sağlayıcı Tablet ( 2 Kutu )

  • ES13544
  • VAR

Herbal Vivid Gold Penis Büyütücü Ereksiyon Sağlayıcı Tablet ( 2 Kutu )

179,00
+ -
Herbal Vivid Gold Penis Büyütücü Ereksiyon Sağlayıcı Tablet ( 2 Kutu )
 
Hayat Kısa!
 
Herkes aşkı ve hayatı hak eder. Vivid Video'nun ( Dünya çapında en çok tanınan, lider, erotik ve cinsel içerikli video yapımcısı ) Herbal Vivid 'i geliştirmesindeki amaçta budur. Herbal Vivid, laboratuarlarda siz erkekleri her zaman istenen kişi yapmak, size destek olmak amacı ile formüle edilmiştir. Penis büyütücü hap vivid herbal tamamen doğal ve bitkisel özlerden formüle edilmiştir.
 
Yıllardır Vivid™ izleyicileri, Vivid™ erkek yıldızlarının harika Vivid™ kızları ile seks yaparken nasıl hep sert, güçlü ve uzun süre ereksiyon halinde kaldıklarını merak etmiştir.
 
Penis Güçlendirmede Atılım!
 
Herbal Vivid çalışanları uzun uğraşlar sonunda tamamen doğal ve eski bitkilerden oluşan bir karışım yapmayı başarmışlardır. Bu karışım erkeklerin cinsel güçlerini artıran bir besin katkı maddesidir.
 
Seks Hayatınızı Hemen Geliştirin!
 
Bütün dünyada Herbal Vivid i kullanan erkeklerin bildiğini şimdi sizde öğrenin. Herbal Vivid sizin seks performansınızı arttıran ve ereksiyonu doğru kontrol edebilmenizi sağlayan, size hızlı, uzun süreli ereksiyon sağlayan bir formüldür. vivid herbal erken boşalma sorununuzu da tamamen ortadan kaldırmaktadır. İlk Herbal Vivid kullanmanızdan itibaren hem daha sert hem daha kuvvetli bir ereksiyon yaşadığınızı görecek ve hissedeceksiniz. Daha sonra düzenli olarak besin katkısını aldığınızda, penisinizdeki sert, kuvvetli ve hatta uzun süreli ereksiyon gelişmesini, her cinsel ilişkiye girdiğinizde fark edeceksiniz. Siz ve eşiniz her seks yapışınızda tatmin olacaksız. Garanti Ediyoruz!
 
HERBAL VIVID FAYDALARI:
 
Sert ve kuvvetli ereksiyon sağlar.
Yüksek libido ve daha kuvvetli orgazm sağlanır.
Düşük erken boşalma şansı.
Yüksek güven ve seks tatmini yaşanır.
 
Boyut Önemlidir! Şimdi her ERKEK mükemmel bir seksüel tatmine; büyük bir penise ve kendine güvene sahip olacak. Partnerinizin yüzüne baktığınızı hayal edin. Onun sizi daha kuvvetli ve sert hissettiğini göreceksiniz. Emin olun ki arkadaşlarına sizin onun seks Süpermen olduğunuzu söyleyecektir.
 
Artık Reçeteye ihtiyacınız yok!
 
Eğer ereksiyon probleminiz ve iktidarsızlık sorununuz varsa, artık seks hayatınızı düzenlemek ve daha güçlü seks yapmak için reçeteye ihtiyacınız yok. Herbal Vivid ile diğer mavi haplarda olduğu gibi doktor kontrolünde ve reçete ile yaşamak zorunda değilsiniz. Çünkü Herbal Vivid tamamen bitkisel bir formüldür. Tarım Bakanlığı izni ile Türkiye'ye ithal edilmiş, tamamen doğal bitkisel bir besin katkı maddesidir.
 
 
HERBAL VIVID İÇERİĞİ
Yohimbe – Testesteronu ve Libidoyu arttırır.
L-Arginine (HCI) – Cinsel bölgelere kan akışını hızlandırır. Daha sert ve geniş ereksiyon sağlar.
Maca (tuber) - Afrodizyak. Seks gücünüzü ve enerjinizi arttırır.
Catuaba Bark – Cinsel yorgunluk ve iktidarsızlığı giderir. Uzun süreli seks sağlar.
Muira Puama Bark – Penis damarlarını gevşetir ve daha geniş ereksiyon sağlar.
Tribulus (aerial) - Testosteronu arttırır ve dikleşme fonksiyonunu geliştirir.
Asian Ginseng Root - Seks isteğini ve enerjisini arttırır.
Cola Seed - Enerji verir ve seksin uzun sürmesini sağlar.
Oatstraw Stalks – Seks yapma isteğini inanılmaz arttırır.
Niacin – Daha iyi seks için daha çok cinsel hormon üretir.
Herbal Vivid uzun yıllar süren araştırmalar sonucunda, cinsel bölgelere daha çok kan akışı sağlamak ve testosteron oranını arttırmak için üretilmiştir. İhtiva ettiği her bir içerik uzun süre araştırılmış ve dikkatli bir şekilde sizin mutluluğunuz için seçilmiştir. Her bir Herbal Vivid tabletinin içinde 25 den fazla özel seçilmiş bitkisel katkı vardır. Bunlardan bazıları: L-Arginine, Yohimbe, Muira Puama, Maca vs.
 
Bu bitkisel katkılar tek başlarında da sizin ereksiyonu ve cinsel ilişki performansını arttırır. Küçük ufak kısa penis artık sorun değil penis büyütme hiç bu kadar kolay olmamıştı. Fakat Herbal Vivid tableti içindeki karışım komple bir seksüel gelişme sağlar. Herbal Vivid Daha sert, daha uzun, daha geniş, daha uzun süreli, daha kontrollü, daha güçlü ve daha iyi bir seks demektir!
 
Herbal Vivid Daha İyi Sonuçlar İçin Yeni Bir Ürün geliştirmiştir.
Kalitesinden ödün vermeyen firmamızın doktorları çok uzun süredir siz değerli müşterilerine daha iyi bir ürün sunabilmek için çabalamaktadır. Son formülümüz Herbal Vivid, daha hızlı ve etkilidir. Yeni formülümüz eski formülümüze nazaran (günde bir ya da iki tablet kullanımında) daha etkilidir. Diğer firmalar size günde üç tablet önerirler, bu da Herbal Vivid’in neden 1 numara olduğunun göstergelerindendir.
 
Herbal Vivid Gerçekten Etkilimi?
Araştırma ve Geliştirme bölümümüzün uzun yıllar çabalamaları sonucunda size tamamen doğal ve güvenli bir ürün sunmaktayız. Ürünün penisinizi %25 oranında büyütebilir. Bu gibi ürünlere şüpheyle yaklaşan erkekler bizim haplarımızı denedikten sonra, penis gelişimindeki farkı ve cinsel hayatlarındaki gelişimi hayranlıkla karşılamışlardır. Kendinizdeki değişiklikleri bir an önce fark etmek için hemen bir Herbal Vivid sipariş verin.
Ölçüm Nasıl Yapılır?
Penis boyunuzdan hakikaten memnunmusunuz? Ereksiyon halindeki ortalama bir penisin boyu 5,7” ile 6” Aralığındadır. Erkelerin %90’ı penis boylarından memnun değildir, fakat bunu dile getirmekten çekinirler. Eğer böyle bir durumdaysanız neden ürünlerimizden kullanıp hayallerinizi gerçekleştirmiyorsunuz! Partneriniz için averaj bir erkek olmak size nasıl hissettiriyor? Artık penisinizi, pahalı estetik operasyonlarla, pompalarla ve benzeri yollarla büyütmek mümkün olacaktır. Herbal Vivid kullanarak penisinizi geliştirebilirsiniz.
Kadınların “penis boyu önemli değildir” hikâyelerine aldanmayın. Eğer penis boyunuz kısaysa ne kadar iyi bir erkek olduğunuzun önemi yoktur, çünkü sevdiğinizi uzun süre elde tutamazsınız. 50.000 farklı bayanla bir anket yaptık ve onlara nasıl bir ölçüyü tercih ettiklerini sorduk sonuçları görün ve Herbal Vivid kullanıp kullanmamaya ondan sonra karar verin. Aşağıda Orlando’dan David M.’in Herbal Vivid kullanmadan önceki ve sonraki resimlerini göreceksiniz. Sonuçlar kendi kendini gösteriyor.
Herbal Vivid Kullanın Sevgiliniz Size Teşekkür Etsin!
 
Geniş bir penisle bayanların derin, duyarlı ve özel bölgelerine daha çok temas edersiniz. Gelişmiş penisinizle eşinize daha çok baskı uygular ve vajinasının her bir noktasını doldurursunuz. Bu da eşinize coşkun duygularının harekete geçmesine, dolayısıyla sizin yeni penis boyunuzun sayesinde doruğa ulaşmasına sebep olur. Siz değerli müşterilerimizden sık sık “Herbal Vivid’in penis geliştirmenin yanında, seksüel egolarını da canlandırdığı” için teşekkür e-mailleri alıyoruz. Ürünlerimizin %100 doğal olması ve içeriğindeki bileşenler bu canlılığın başlıca sebepleridir.
 
Sonuç Kalıcı mıdır?
 
Evet sonuçlar kalıcıdır. Gelişimi kontrol edebilirsiniz ve bir kere ideal boyuna geldiğinde Herbal Vivid’i kullanmayı bırakabilirsiniz. Yapılan ankette 9 inches’in bayanlar içinde yeterli derecede iyi bir boyut olduğu ortaya çıkmıştır. İnches’den büyük bir boyut pek çok bayan için rahatsız edici olabilir. Netice itibariyle 9 inches’ten büyük bir boyut sizin seçiminize kalmıştır.
 
Herbal Vivid Penis Geliştirici Kapsül İçeriği
L-Arginine (HCI): Cinsel bölgelere kan akışını hızlandırır. Daha sert ve geniş ereksiyon sağlar.
 
Maca (tuber): Afrodizyak. Seks gücünüzü ve enerjinizi arttırır.
 
Ginger Root: Kan akışını hızlandırır. Penis damarlarını genişletir.
 
American Ginseng: Cinsel isteği artırır. Uzun süreli performans sağlar.
Boron Citrate: Testesteron seviyesini yükseltir ve libidoyu arttırır.
 
Cayenne: Penisteki kan akımını canlandırır, kalp, arterler ve sinirleri güçlendirir.
 
Nettles: Cinsel gücü arttırır.
 
Pumpkin: Cinsel isteği kamçılar, enerji verir.
 
Tribulus (aerial): Testosteronu arttırır ve dikleşme fonksiyonunu geliştirir.
 
Asian Ginseng Root:: Seks isteğini ve enerjisini arttırır.
 
Cola Seed: Enerji verir ve seksin uzun sürmesini sağlar.
 
Oatstraw Stalks: Seks yapma istediğinizi inanılmaz arttırır.
 
Niacin: Daha iyi seks için daha çok cinsel hormon üretir.
 
Herbal Vivid™ uzun yıllar süren araştırmalar sonucunda, cinsel bölgelere daha çok kan akışı sağlamak ve testosteron oranını arttırmak için üretilmiştir. İhtiva ettiği her bir içerik uzun süre araştırılmış ve dikkatli bir şekilde sizin mutluluğunuz için seçilmiştir.
 
Her bir Herbal Vivid™ tabletinin içinde 25 den fazla özel seçilmiş bitkisel katkı vardır. Bunlardan bazıları: L-Arginine, Maca, Tribulus, Cayenne vs.
 
NIACIN: Diğer bir adı ile B vitamini, kılcal damarlarda ve sinir uçlarında genişleme ve rahatlama meydana getirir. Bu da doğal olarak vücudunuza olağan üstü bir rahatlama kazandırır. Vücudunuza gerekli olan sıcaklığı ve enerjiyi sağlar. Niacin genel olarak karbonhidrat, protein ve yağ metabolizmalarında etkili olur.
 
Sinir sistemine ve dolaşım sistemine yardımda bulunur, vücutta sağlıklı bir deri oluşmasına katkıda bulunur. Niacin ilacı şeker hastalarında kalp hastalıkları riskini azaltır. Yapılan yeni çalışmalar B3 vitaminin vücutta kolesterol seviyesinin ayarlanmasında da önemli rol oynayabildiğini göstermiştir.
 
Fakat bu vitaminin aşırı dozda alınması karaciğerde sorunlar oluşturabileceğinden bunun bir doktor gözetiminde uygulanması gerekir. Tavsiye edilen günlük miktar 57 mg / gün (yetişkin erkekler için) ve 51 mg / gün (bayanlar için).
 
MACA (Lepidium meyenilli) : Avustralya kökenli bir ağaçtır. “Maca Fıstığı" da denir. İsmini Avustralyalı doğa bilimci John Macadam' dan almıştır. Eski zamanlardan beri Avustralya yerlileri Aborjinler tarafından besin olarak tüketilmektedir ve 20. yüzyılın başlarından beri dünyanın pekçok ülkesine yayılmıştır. Meyvelerinin besin değeri oldukça yüksektir. Yapılan araştırmalara göre; Maca testosteron gibi steroid hormonları normalleştirerek işlev görmektedir. Yaşlanmayla meydana gelen hormon al değişiklikleri önlemek gibi bir özelliğe de sahiptir.
 
Erkeklerin libidosunu (Cinsel istek ve arzu), cinsel fonksiyonlarını ve enerjilerini olumlu yönde etkiler. Tansiyonu dengeler. Maca aynı zamanda kadınların cinsel fonksiyonları üzerinde de etkilidir. Kadınların hormon seviyesini dengeler ve vajinal ıslanmaya yardımcı olur. İçerdiği doğal steroller dayanma gücünü ve enerji seviyesini arttırır.
 
TRIBULUS (Demirdikeni) : Avustralya kökenli olan bitkinin bazı türleri Asya, Afrika ve Amerika' da da yetişmektedir. Meyveleri, kökleri ve kurutulmuş bitki değişik amaçlarla kullanılmaktadır. Bitki saponinlere ek olarak; polisakkaritler, sterols, flavonoidler (kaempferol, quercetin), yağ asitleri (palmitic, stearic, oleic, linolic), taninler ve potasyum tuzları da içermektdir. Tribulus; kuvvetlendirici, iltihap önleyici, idrar arttırıcı, afrodizyak (Cinsel istek arttırıcı), iktidarsızlık (Ereksiyon veya sertleşme problemleri) ve baş dönmesi gibi sorunlarla başa çıkmak için kullanılmaktadır.
 
KORE GINSENG (Korean Ginseng) : Kore Ginseng'in tüm şifalı bitkiler içerisinde en etkili adaptogen ( strese karşı direnci artıran bir ajan) olduğu düşünülür. Bu düşünce, Kore Ginseng'in önemli miktarda içerdiği, strese ve yorgunluğa maruz kalan tüm organlarımızı destekleyen Germanium dan kaynaklanır. Kore Ginseng'i, fiziksel aktiviteleri ve vücut direncini artıran bir bitkidir.
 
Fiziksel ve mental (zihinsel) dayanıklılığı artırır. Ginseng'in uzun bir süreden beri, özellikle erkeklerin üretkenliğini, erkeklik hormonu (testesteron) ve sperm miktarını, cinsel gücünü ve dolaşım sistemlerini (özellikle prostata karşı) olumlu bir şekilde etkilediği de bilinmektedir. Ayrıca, erkeklerde aşırı stres ve yorgunluktan kaynaklanan cinsel performans düşüklüğünü de gidermektedir.
 
OAT STRAW (Yulaf Samanı) : 50-150 cm boylarında, bir yıllık otsu bir tahıl bitkisidir. Yulafın çiçek durumu arpa ve buğdaydan çok farklıdır. Burada başak yerine bileşik salkım durumu yer alır. Başakçıklar 2-3 çiçekli olup, eksen üzerinde salkım şeklinde dizilmişlerdir. Kılçık nispeten kısadır. Kavuzlar tanelere yapışıktır. Oat Straw, Sabit yağ, azotlu maddeler ve karbonhidratlar taşır.
 
Ortaçağlardan beri gıda ve ilaç olarak kullanılır. Haricen yulaf lapası çıbanları olgunlaştırmada kullanılır. Dâhilen ise (%5'lik) çayı idrar çoğaltıcı, müshil, kuvvet verici olarak kullanılır. Küçük çocuklarda ve hastalık sonlarında kuvvet verici olarak çok tercih edilir. Yulaf unu bilhassa çocuk mamalarının yapımında kullanılır. Kavuzlarından ilaç sanayinde faydalanılır. Ayrıca, iktidarsızlığı giderir. Guatrı önler. Mide ve bağırsak bozukluklarını giderir. Kandaki şeker miktarını düşürür.
 
STINGING NETTLE (Isırgan Otu) : Stinging Nettle kökünden başlamak üzere, kökü, yaprakları, tohumları bile şifalı olan bir bitkidir. Stinging Netle eski çağlardan beri büyük bir saygınlığa sahiptir. Albrecht Dürer (1471 - 1528) bir tablosunda, elinde ısırganotu olan bir meleğin Tanrı katına uçuşunu canlandırmıştı. İsviçreli botanik bilimci Künzle, bir yazısında, yakıcı özelliği sayesinde (Tüylerde bulunan histamin ve asetilkolin) korunmamış olsaydı, bitkinin kökünün çoktan kurumuş olacağını belirtmişti. Eğer kendini koruyamamış olsaydı, haşarat ve hayvanlar onu çoktan yok etmişlerdi.
 
Büyük Stinging Nettle çok yıllık ve otsu bir bitkidir, boyu bazen 1 m'yi geçer, yapraklar koyu yeşil renkli, saplı, dişli kenarlı ve yakıcı tüylüdür. Küçük Stinging Nettle bir yıllık ve otsu bir bitkidir. Boyu 60 cm kadar olabilir. Yapraklar açık yeşil renkli, saplı, dişli kenarlı ve yakıcı tüylüdür. Duvar kenarları ve harabeliklerde bol olarak görünür. Her iki türün de yaprakları 2-4 cm uzunlukta, oval veya kalp biçimindedir. Taze iken deri ile temas edince deride kızartı ve yanma yapar. Dızlağan ve dikenli ısırgan isimleriyle de bilinir.
 
Türkiye' de her iki tür de yetişir. Stinging Netle karaciğer ve safra kesesi hastalıklarında, dalak hastalıklarında, solunum sistemi balgamlanmasında, mide kramplarında ve ülserlerinde, bağırsak ülserlerinde ve akciğer hastalıklarında öncelikle önerilir. Isırgan otu, koruyucu olarak da günde bir bardak içilebilir. Mikroplu hastalıklarda ve mikrop salgılanan hallerde de bitki çok iyi bir yardımcıdır. Belirli bir yaştan sonra bedendeki demir miktarı azalmaya başlar. Bu nedenle, yorgunluk ve bitkinlik halleri görülür, kişi yaşlandığını düşünmeye başlar ve verimliliği giderek azalır.
 
Işte bu durumlarda, demir içerikli taze Stinging Nettle ile çok olumlu sonuçlar alınabilir. Bir ısırgan otu küründen sonra, kişi kendini çok kısa bir süre içerisinde eskiye oranla çok daha rahat hisseder, enerji ve çalışma gücü geri gelir, dış görünüm olarak da belirgin bir düzelme başlar. Safrakesesi rahatsızlığı ve kansızlık durumlarında da bitki çayı fayda sağlayacaktır. Ödemlerde, ısırgan otu bedendeki fazla sıvıyı emerek büyük yararlar sağlar.
 
 
Kan yaptırıcı özelliği sayesinde, kansızlık solgunluklarında, alyuvarlar eksikliğinde, anemi de yardımcı olur. Herhangi bir alerji rahatsızlığı çekenler (bahar nezlesi dâhil) uzun bir süre ısırgan otu çayı içebilirler. Bitki, soğuk algınlığına yatkınlığı önler, romatizma ve gut hastalıklarında yardımcı olur.
 
GINGER ROOT: Güneydoğu Asya kökenli, sarı-menekşe renkli bir bitkinin toprak altında kalan gövdesinin kurutulmuş halidir. Kabuğu soyulmadan kurutulan gövde esmer, soyularak kurutulan ise beyaz renktedir. Bütün, dilimlenmiş ve toz olarak mevcuttur. Kandaki sirkülasyon canlandırır.
 
 
PUMPKIN SEED: Balkabağı çekirdeği çok zengin bir çinko madeni kaynağıdır. Çinko, erkeğin üreme sisteminin sağlığı için son derece yararlıdır. İdrarda akışkanlığı arttırır ve erkaklerde prostat probleminin önüne geçmeye yardımcı olur.
 
AMERICAN GINSENG: American Ginseng, diğer bir adıyla Panax Ginseng, Kore ve Çin'de bulunmaktadır. Cinsel isteği artırdığı, kan dolaşımını düzenlediği, aşırı stres ve yorgunluktan kaynaklanan performans düşüklüğünü giderdiği gözlenmiştir. Bilimsel araştırmalarda American Ginseng'in etkilerinin içerdiği ginsenoid maddelerin merkezi sinir sistemi ve gonadal dokular üzerindeki etkisine bağlı olduğu düşünülmektedir.
 
BORON CITRATE BNCT(Boron Neutron Capture Therapy) : Boron Citrate kanser tedavisinde kullanılır. Özellikle, beyin kanserinin tedavisinde hasta hücrelerin seçilerek imha edilmesinde kullanılmakta ve sağlıklı hücrelere zararının minimum düzeyde olması nedeniyle tercih nedeni olabilmektedir. Testislerdeki testosteron seviyesini arttıran başlıca mineraldir.
 
ZINC OXIDE(Çinko) : Büyüme, cinsel gelişme ve üremede gerekli bir elementtir. Serum ve semen değerleri, kısır erkeklerde kısır olmayanlara göre çok daha düşüktür. Zinc, sperm yapımında pozitif etkiye sahiptir. Dolayısıyla üretkenlik üzerinde etkilidir. Çinkonun ağızdan kullanıldığı tedavilerde, seminal sıvı çinko değerleriyle beraber sperm hareketliliğinin de arttığını gösteren çalışmalar vardır.
 
KOLA NUT: Afrikada tropik ormanlarda yetişen büyük bir ağaçtır. İshale, depresyona, iştahsızlığa ve migrenin bazı türlerine iyi gelir. Enerjiyi arttırır ve bilinci dengeler.
 
CAYENNE: Kan akımını canlandırır, kalp, arterler, kap ilerler ve sinirleri güçlendirir. Uyarıcı etkisi vardır. Enerjiyi, çevikliği arttırır. Dolaşım ve sindirim sistemi için genel bir toniktir. Çocuk ve yaşlılarda vücudun zayıflığını önler ve vücudu besler.
 
L-ARGININE: L-Arginine, nitric oxid adı verilen kan dolaşımını, bağışıklık fonksiyonlarını, sinir hücrelerini, seksüel fonksiyonları düzenlemek gibi mükemmel etkilere sahip olan bir bileşiğin düzenini sağlar. Travma ve yara tedavilerinde güçlü bir bağışıklık sistemi için L-Arginine' e ihtiyaç duyulur. Nitric oxide bir erkeğin ereksiyon sağlamasına ve bunu devam ettirmesine yardımcı olan bir maddedir. Günde 2,8 gr Arginine alımı ereksiyon sorununun tedavisine yardımcı olan bileşiğin yeterli miktarda üretilmesini sağlamaktadır.
 
Uygun dozda alındığında L-Arginine, sperm miktarını ve sperm aktivitesinde arttırır. Proteinin diğer yapı taşlarında olduğu gibi L-Arginine de vücuttaki kas ve yağsız dokuların gelişmesini sağlar. Vücut tarafından omithine adı verilen diğer amino asite de çevrilebilir. Ornithine büyüme hormonu ve insülin benzeri büyüme faktörü gibi doğal anabolik hormonların salınımını düzenler.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 eczanesaglik-tr.com Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı