WhatsApp Destek
Hot

HOT Intimate Care Hyrdo Vajina Nemlendirici Krem

  • ES-13625
  • VAR

HOT Intimate Care Hyrdo Vajina Nemlendirici Krem

99,00
+ -

HOT Intimate Care Hyrdo Vajina Nemlendirici Krem

Hot intimate care hyrdo vajina nemlendirici krem hakkında,
 
            Özellikle de hanımların partneri ile birlikte girdiği bir cinsel ilişkide en çok rahatsız olduğu durum şüphesiz penisin vajina iç kısmında sürtünmeden dolayı zevk değil, çoğu zaman sadece verdiği acıdır. Bu nedende dolayı da birçok farklı ilişki bu yüzden bitiyor. Belki evlilikler bu yüzden bitmeyenleri olsa bile en azından cinsel ilişki bitiyor.
 
            Bunun nedeni ise erkeğin, karşısındaki partnerinin her hangi bir cinsel zevk almadığını, aksine acı çektiğini gördüğü zaman onun da bu partneri yapığı cinsel bir ilişkide soğumasına neden olmaktadır. İşte tüm bunlar için birçok farklı kaliteli cinsel sağlık ürünü bulunmaktadır. Bunların içinde en faz kullanılan ürünlerinden biri de Hot İntimate Care Hyrdo Vajina Nemlendirici Krem çeşitleridir.
 
            Bu tür bir krem sayesinde hanımlar genital bölgelerine kullandığı zaman cinsel bir ilişki özellikle de bir kadın için acı çekmekten çok aksine ve tam bir şekilde keyfe döner. Bu neden dolayı da birçok kadın bu son derece kaliteli ürünü kullanır ve oldukça olumlu geri dönüşler alır.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 eczanesaglik-tr.com Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı