WhatsApp Destek
Hot

Hot Masaj Yağı Ekstasi 100 ml Afrodizyak Etkili Masaj Yağları

  • C-1202
  • VAR

Hot Masaj Yağı Ekstasi 100 ml Afrodizyak Etkili Masaj Yağları

140,00
+ -

Hot Masaj Yağı Ekstasi 100 ml Afrodizyak Etkili Masaj Yağları

Hot Masaj Yağı Ekstasi 100 ml Afrodizyak Etkili Masaj Yağları Hakkında

MASSAGE OIL PURE EXTASE 100ml: Parlak ve kadifemsi bir cilt için, cilt besleyici özellikleri olan masaj yağı.

HOT MASAJ YAĞI EKSTASİ: Erotik masajlar için cinsel isteği arttıran Hot Masaj Yağı Ekstasi 100 ml Afrodizyak Etkili Masaj Yağları cilde de bakım yapar.

ÜRÜN BİLGİLERİ: HOT masaj yağı tropik içeriğiyle teninizi besler. Hot Masaj Yağı Ekstasi 100 ml Afrodizyak Etkili Masaj Yağları vücudunuzu yumuşatır ve ipeksi, hoş gözükmesini sağlar. Partnerinize HOT parfümlü masaj yağıyla masaj yaptığınızda bedeni ve duyguları hareketlenecektir.

KULLANIM VE MİKTAR: Yağdan biraz elinize ya da vücudunuzun bir bölgesine dökün ve hafif bir şekilde masaj yapın. Günlük kullanım için uygundur.

UYARI: Yetişkin olmayanların ulaşamayacakları yerde saklayınız. Göze ve iltihaplı deriye temastan kaçınınız. Kuru ve serin ortamda saklayınız. Hot Masaj Yağı Ekstasi 100 ml Afrodizyak Etkili Masaj Yağları güneş ışığından korunmalıdır.

Ürün hakkında belirtilmiş kullanıcı görüşleri için yorum bölümümüzü ziyaret ediniz. Nasıl Kullanılır? Satış ve sipariş koşullarının detayları... Ya da yan etkileri var mıdır? Gibi tüm soruların cevapları sizkeri bekliyor! Unutmayın! Eczanelerde satışı olan tüm destek ürünleri oturduğunuz yerden satınalabileceğiniz tek adres Eczane Sağlık sizlere en iyisini sunmak için çalışıyor!

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 eczanesaglik-tr.com Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı