WhatsApp Destek
Hot

Hot Masaj Yağı Yasemin Aromalı 100 ml Afrodizyak Etkili Masaj Yağları

  • C-1203
  • VAR

Hot Masaj Yağı Yasemin Aromalı 100 ml Afrodizyak Etkili Masaj Yağları

140,00
+ -

Hot Masaj Yağı Yasemin Aromalı 100 ml Afrodizyak Etkili Masaj Yağları

Hot Masaj Yağı Yasemin Aromalı 100 ml Afrodizyak Etkili Masaj Yağları Hakkında

MASSAGE OIL SOFT JASMINE 100ml nedir?: Parlak ve kadifemsi bir cilt için, cilt besleyici özellikleri olan masaj yağıdır.

HOT MASAJ YAĞI YASEMIN: Erotik masajlar için cinsel isteği arttıran Hot Masaj Yağı Yasemin Aromalı 100 ml Afrodizyak Etkili Masaj Yağları cilde de bakım yapar.

ÜRÜN BİLGİLERİ: HOT masaj yağı tropik içeriğiyle teninizi besler. Vücudunuzu yumuşatır ve ipeksi, hoş gözükmesini sağlar. Partnerinize HOT parfümlü masaj yağıyla masaj yaptığınızda bedeni ve duyguları hareketlenecektir.

NASIL KULLANILIR: Hot Masaj Yağı Yasemin Aromalı 100 ml Afrodizyak Etkili Masaj Yağları biraz elinize ya da vücudunuzun bir bölgesine dökün ve hafifçe masaj yapın. Günlük kullanım için uygundur.

UYARI: Yetişkin olmayanların ulaşamayacakları yerde saklayınız. Göze ve iltihaplı deriye temastan kaçınınız. Kuru ve serin ortamda saklayınız. Hot Masaj Yağı Yasemin Aromalı 100 ml Afrodizyak Etkili Masaj Yağları güneş ışığından korunmalıdır.

Fiyatları ile son derece uygun olan bu ürün eczane ve sanal satış sitelerinde fazlasıyla tercih edilmektedir. Ürünün siparişini vermeden önce hakkında belirtilmiş görüşlerden faydalanmak isterseniz yorum sayfalarımıza göz gezdirebilirsiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 eczanesaglik-tr.com Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı