WhatsApp Destek
Play Lube

Kayganlaştırıcı Jel Play Lube Çikolatalı 50 ml

  • 20114
  • VAR

Play Lube çikolatalı kayganlaştırıcı jel ürünleri vajinal kuruluğun giderilmesinde en etkili ürünler. Çikolatalı kayganlaştırıcı jeller.

39,00
+ -

Kayganlaştırıcı Jel Play Lube Çikolatalı 50 Ml

Bayanların vajinal kuruluk sorunlarında kullanmış olduğu play lube kayganlaştırıcı jel çikolatalı aromaları ile cinsel birleşmelerinde acısız ve sıkıntısız bir birleşim imkanları sağlamaktadır. Çikolatalı kayganlaştırıcı jel olarak sunulan ürün çikolata aromaları ile oldukça etkili olmakla beraber aynı zamanda da koku ve hoş dokusu ile kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır.

Avrupa’dan ithal olarak ülkemizde sunulan play lube kayganlaştırıcı jel ürünleri hanımların vajinal kuruluk problemlerine kesin çözüm ilkeleri ile hareket etmekle beraber sağlıklı ve doğal bir biçimde destek vermektedir. Yan etkisiz ve zararsız olan çikolatalı kayganlaştırıcı jel ürünleri hanımların kullandıktan sonra vaz geçemedikleri bir üründür diyebiliriz.

Vajinal kuruluğun giderilmesinde oldukça etkili bir ürün olan play lube çikolatalı jel ürünleri kullanımı konusunda da oldukça basit ve kolaydır. Üstün kalitedeki cinsel sağlık ürünlerinin kullanım konusunda her hangi bir kullanım birimi iletilmemiştir. Kişi cinsel birleşme esnasında dilediğince kayganlaştırıcı jeli istekleri doğrultusunda kullanabilmektedir.

Play lube kayganlaştırıcı jel fiyatları konusunda ise oldukça makul bir şekilde fiyatlandırılarak müşterilere sunulmuştur diyebiliriz. Mucizevi ürünlerin fiyatları sağlamış olduğu cinsel destek göz önünde bulundurulduğunda oldukça makul olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca firmamız çikolatalı kayganlaştırıcı jel satış ve sipariş işlemlerinde kredi kartına taksit seçenekler gibi çeşitli kolaylıklar ile müşteri memnuniyetine özen göstermektedir. Sunmuş olduğumuz kampanya fiyatlarını sakın kaçırmayın!

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 eczanesaglik-tr.com Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı