WhatsApp Destek
Lifta Tadalafil

Lifta Tadalafil 20 Mg 2 Tablet

  • ES548
  • VAR

Lifta Tadalafil 20 Mg 2 Tablet Cinsel İstek Arttırıcı İlaçlar Güç Artırıcı

65,00
+ -

Lifta Tadalafil 20 Mg 2 Tablet

Lifta Hapı Tadalafil 20 Mg Ürünleri

Lifta tadalafil 20 mg 2 tablet ürünleri sağlıklı erkek bireylere uygulanan 20 mg tadalafil, ayakta ve yatarak ölçülen sistolik ve diastolik kan basıncı açısından anlamlı bir fark oluşturmamıştır. Ayrıca kalp atım hızı üzerinde ortaya çıkan anlamlı bir etki de gözlenmemiştir. Lifta 20 mg Tadalafilin sperm konsantrasyonu, sperm sayısı, hareketi ya da morfolojisi üzerinde klinik olarak belirgin etkisi saptanmamıştır. Ayrıca tadalafil serum testosteron, lüteinizan hormon ya da folikül stimüle edici hormon düzeylerine de etki etmemiştir.

Lifta 20 Mg Ereksiyon Hapı Özellikleri

Lifta hapı sertleştirici ürünler 2.5-20 mg doz aralığında, sağlıklı bireylerde tadalafil eğri altındaki alan (EAA) dozla orantılı olarak artmaktadır. Günde bir doz uygulamalarında kararlı durum plazma konsantrasyonlarına 5 gün içinde ulaşılmaktadır ve EAA düzey, tek bir doza göre yaklaşık 1.6 kat daha yüksek belirlenmiştir. Tadalafil büyük oranda karaciğer metabolizmasıyla, başlıca sitokrom P450 3A4 (CYP3A4) tarafından elimine edilmektedir.

Lifta hapı Emilim: Tek doz oral uygulama sonrası 30 dakika - 6 saat içinde en yüksek plazma konsantrasyonuna (Cmax) ulaşılmıştır (ortalama değer 2 saat). $Oral uygulamayı takiben, tadalafil’in mutlak biyoyararlanımı belirlenmemiştir.

Tadalafil’in emilim hızı ve oranı yemeklerden etkilenmemektedir; bu bağlamda lifta hapı tadalafil yemekle birlikte yada aç karnına alınabilir.

Dağılım: Oral uygulamanın ardından belirgin ortalama dağılım hacmi yaklaşık 63 litredir; bu düzey lifta tadalafil ; dokulara dağıldığına işaret etmektedir. Terapötik konsantrasyonlarda, plazmadaki tadalafil’in %94’ü proteinlere bağlıdır. Uygulanan dozun %0.0005’inden azı sağlıklı bireylerde spermde belirlenmiştir.

Lifta hapı ile Metabolizma: Tadalafil ağırlıklı olarak CYP3A4 tarafından bir katekol metabolitine metabolize edilmektedir. Bu katekol metabolit, metilkatekol ve metilkatekol glukuronid

oluşturmak üzere sırasıyla yoğun metilasyon ve glukuronidasyona uğramaktadır. Dolaşımdaki en önemli metabolit metilkatekol glukuronid konjugatıdır. Metilkatekol konsantrasyonları glukuronid konsantrasyonlarının %10’undan daha düşük düzeydedir. In vitro veriler, metabolitlerin gözlenen metabolit konsantrasyonlarında farmakolojik açıdan etkin olmadıklarını ileri sürmektedir.

Eliminasyon: Sağlıklı bireylerde lifta 20 mg tadalafil ile ilişkili ortalama oral klerens 2.5 L/saat, ortalama yarı-ömür ise 17.5 saattir. Tadalafil yoğunluklu olarak metabolitleri şeklinde, başlıca dışkıda (uygulanan dozun yaklaşık %61’i oranında) ve daha düşük bir düzeyde idrarda (uygulanan dozun yaklaşık %36’sı) itrah edilmektedir.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 eczanesaglik-tr.com Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı