WhatsApp Destek
Male Kid

Male Kid Özel Penis Büyütücü Vakum

  • ES5067
  • VAR

Male Kid Özel Penis Büyütücü Vakum

145,00
+ -
Male Kid Özel Penis Büyütücü Vakum

Büyük boy penis geliştirici vakum pompası cinsel organın kısa olması problemi olan erkekler tıbbi müdahale ile bu sorunlarını aşabilmektedirler. Fakat bu uzun ve ağrılı bir dönem gerektirir. Bu etkenlerden daha önemlisi ise erkeklerin utangaçlık sebebi ile bu sorunu dile getirememesidir.

Male kid Penis büyütücü büyük boy penis geliştirici vakum pompası hiç bir tıbbi yardım almadan ev ortamında rahatlıkla kullanabileceğiniz mükemmel bir medikal penis büyütücüdür. Cinsel ilişkilerde partneri etkilemek için en önemli faktörlerden bir tanesi penis boyutu ve uzun süren ereksiyon halidir. Büyük boy penis geliştirici vakum pompası sayesinde daha heyecanlı geceler yaşamak artık hayal değil.

 

23,37 cm uzunluğunda ve tabanca mekanizmalı olarak tasarlanmış olan Male kid penisi kalınlaştırıp uzatır. Uyarılmaları daha da etkili hale getirir. Erken boşalmayı engelleyerek uzun süreli bir performans sağlar. Prostat sorunu olan kişilerinde tedavisinde önemli rol oynar.

 

Büyük boy penis geliştirici vakum pompa 1 aylık kullanım sonrasında gözle görülür bir etki sağlar. Kalıcı etki almak için penis büyütücü vakum 4 ile 6 ay kullanılmalıdır. Kullanım sonrasında penisinizde 2,5 cm ile 6 cm arasında kalıcı büyüme meydana gelir.

 

Penis Büyütücü Vakumlu Pompanın özelliklerini ve etkilerini söyle sıralayabiliriz;

Geniş hacimlidir.

Kontrollü ve dengeli bir emiş sağlar.

Peniste kalıcı büyüme ve kalınlaşma imkanı tanır.

Yaşları ilerlemiş kişilerde kan pıhtılaşmasını önlemeye olanak tanır.

Prostat sorununu ortadan kaldırma imkanı sağlar.

Nasıl Kullanılır?

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 eczanesaglik-tr.com Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı