WhatsApp Destek
MaxMan

Max Man 2 II Ereksiyonu Güçlendirmek İçin 30 Tablet

  • ES3197
  • VAR

Max Man 2 II Ereksiyonu Güçlendirmek İçin 30 Tablet 2800 Mg ile iktidarsızlık cinsel isteksizlik ve performans eksiklği gibi sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.maxman 2800 mg cinsel istek arttirici sayesinde geceler boyunca kişisel güveniniz en üst seviyede olur

99,00
+ -

Max Man 2 II Ereksiyonu Güçlendirmek İçin 30 Tablet

Maxman cinsel istek artırıcı ve sertleştirici ereksiyon sorununu tamimiyle ortadan kaldıran maxman grubunun yeni üyesi 2800 mg bitkisel içeriği ile cinsel ilişkiden 45 dakika önce alınmalıdır. Cinsel istek arttırıcı özelliği ile uzun süreli ereksiyon sağlar. Diğer cinsel istek arttırıcı ürünlerde olduğu gibi alkol ile alınması tavsiye edilmemekte asitli içeceklerle alındığı takdirde etkisinde azalma görülmüştür.

Performans artırıcı ve ereksiyon sağlayıcı olan maxman herhangi bir hastalığın tedavisi için önerilmez sadece sertleşme sağlayan ve enerji veren bir gıda takviyesidir ileri yaşlarda 1 tablet ikiye bölünerek de kullanılabilir.

Max man ereksiyon sağlayıcı içerisinde 30 tablet bulunmaktadır maxman demir kutu özel ambalajı ile iktidarsızlık ve sertleşme sorunu yaşayanların faydalanabileceği bir üründür penis teki kan akışını hızlandırdığı için normal bir ereksiyon sürecinden daha uzun sertleşme sağlar ve birden fazla cinsel ilişkiye girmenizi sağlar.

Maxman kullanan kişilerin aynı zamanda geciktirici spray de kullanması tavsiye edilir erken boşalma sorunu olanlar yan etkisi olmayan bu 2 ürün ile erken boşalma ve ereksiyon sorununu çözüme kavuşturabilir.

Maxman ereksiyon arttırıcı fiyatı 170 tl dir.

Maxman yan etkisi aşırı doz kullanımı dışında bazı kullanıcılarda baş ağrısı olarak saptanmıştır. PAKETLEME VE GİZLİLİK Gizliliğiniz bizim için son derece önemlidir. Bu sebepten dolayı sitemizden almış olduğunuz cinsel sağlık ürünlerin paketlemesi içeriği belli olmayacak şekilde yapılır. Kargo görevlisi dahil olmak üzere 3. şahıslar paketin içeriğinde ne olduğunu bilmezler. Ürünümüzü kredi kartınızla satın aldığınızda hesap özetinde ürünümüzle ilgili herhangi bir bilgi yer almayacaktır.!!!

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 eczanesaglik-tr.com Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı