WhatsApp Destek
Rhino Spray

Rhino Geciktirici Sprey 50 ml

  • 20430
  • VAR

Rhino Geciktirici Sprey 50 ml erken boşalma sorunlarında en etkili geciktirici sprey ürünleri

210,00
+ -

Rhino Geciktirici Sprey 50 ml

Rhino başarılı bir şekilde erken boşalmayı engelleyebilen bir spreydir. RHINO ile uzun ve devamli cinsel ilişkiye girebilirsiniz. Modern dermatolojik reçeteler ile binlerce yıllık Çin hekimliğinin tecrübesinin kombinasyonu ile rhıno´nun önlenemez etkisi yayılır ve efektif olarak erken boşalmayı önleyebilir. 

 

Kullanım Şekli: RHINO Spreyi cinsel ilişki öncesinde ince bir tabaka halinde penisin ucuna ve altına (penisin sünnetli yeri) sıkarak kullanınız ve masaj yaparak deriye emdiriniz. Yaklaşık 15 dakika sonra RHINO Sprey iyice emilmiş olur ve etkisi tam olarak ortaya çıkmaya baslar. RHINO sprey cinsel ilişki öncesi penisin sıkılan yerlerinden kesin olarak temizlemek gerekir. RHINO spreyi etkisi ilişki öncesi kısa aralıklarla kullanarak arttırmak mümkündür. RHINO sprey konsantre edilmiş formülüyle diğer spreylerden daha uzun ömürlüdür.

 

UYARI !! : RHINO spreyi yetişkin olmayanların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza edin! Gözlere ve açık yaralara sürmeyin. Soğuk, kuru ve ışıktan korunmuş bir şekilde muhafaza edin! Hamilelik süresince kullanmayınız.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 eczanesaglik-tr.com Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı