WhatsApp Destek
Shiatsu Gel

Shiatsu Vajina Daraltıcı Krem

  • ES-21923
  • VAR

Shiatsu Vajina Daraltıcı Krem

190,00
+ -

Shiatsu vajina daraltıcı krem

 
            Birçok kadının partneri ile birlikte uzun süreli bir birliktelikten sonra yaşadığı en büyük sorunlardan biri de şüphesiz vajina bölümündeki genişleme sorunudur. Böyle durumların getirdiği en büyük sorun da çiftlerin zamanla hem kadının hem de erkeğin zevk almamaya başlamasıdır. Bunun için de şu an birçok farklı çözümler mevcuttur. Bunlardan biri de ameliyat ile vajina daralma yöntemidir ancak bu ve bunun gibi bir takım estetik ve cerrahi durumların yapılmasına gerek yok.
 
            Bunun nedeni ise artık her hangi bir acı çekmeden uygulanabilecek yöntemlerin bulunası nedeniyledir. Bu çözümlerin içindeki en fazla işe yarayan durum da shiatsu vajina daraltıcı krem çeşitleridir. Bu tür kremler kadınlar tarafından düzenli bir şekilde kullanıldığı zaman belirli bir zaman içerisinde her hangi bir kadının vajina kısmındaki özellikle de dış vajina dudaklarını oldukça fazla bir şeklide daralmasına ve böylece vajinanın eski haline dönmesine büyü bir katkı sağlamaktadır.
 
             Bunun için tek yapılması gereken kaliteli bir internet cinsel alış veriş sitesinden üstelik uygun bir fiyat ile bu üründen satın almaktır.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 eczanesaglik-tr.com Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı