WhatsApp Destek
V-Pills

V Pills Çikolatalı Kayganlaştırıcı Jel

  • TK-21939
  • VAR

V pills çikolatalı kayganlaştırıcı jel ürünleri vajinal ve anal kuruluk sorunlarında en etkili cinsel destek ürünleri.

39,00
+ -

V Pills Çikolatalı Kayganlaştırıcı Jel

Hanımların vajinal kuruluk sorunlarına karşılık olarak üretilen v pills çikolatalı kayganlaştırıcı jel ürünleri bireylerin cinsel birlikteliklerinde acı yaşamadan kolaylıkla eşleşebileceği ortam üretmektedir. Üstün kaliteli cinsel sağlık ürünleri tamamen doğal yapısı ile kullanıcıya olumsuz bir etki etmez. Sağlık bakanlığı onaylı olan ürün v pills markasının vermiş olduğu güvence ile çoğu kullanıcının tercih sebepler arasındadır.

Vajinal ve anal ilişkilerde kolaylık sunan v pills kayganlaştırıcı jel ürünleri çikolatalı kayganlaştırıcı jel içeriği ile hassasiyet ve zevkinizi artırarak daha yoğun ve tatmin edici bir cinsel birleşme sağlar. Vajinal kuruluk vakalarında mutlaka kullanılmalıdır. Yoğun çilek aroması ile ilişkinize renk katarak farklılıklar yaşamanıza destek sunmaktadır.

V Pills Çikolatalı Kayganlaştırıcı Jel Kullanımı

Doğal yapısı ve zararsız etkileri ile v pills çikolatalı jel ürünleri kullanımı ve kullanım şekli oldukça basit ve kolaydır. Üstün kaliteli cinsle yaşam ürünleri cinsel birleşme esnasında istenilen miktarda anal ve vajinal olarak kısımlara sürülebilmektedir. Fazla veya az kullanımlarda hiçbir zararı yoktur. Yan etki veya farklı bir durum teşkil etmemektedir.

Kullanmadan önce küçük bir yüzey üzerinde test ediniz.  Eğer alerjik bir reaksiyon meydana gelirse, kullanmaya bırakın. Alerjik sorunları olan kişiler için geçerli olan bu konuya dikkat ediniz. Su bazlı ve kolay silinebilen kayganlaştırıcı jel ürünleri cilde veya vajina bölgesine zarar verici bir madde barındırmamaktadır.

V Pills Çikolatalı Kayganlaştırıcı Jel İçeriği ve Etkileri

Üstün kaliteli çikolatalı kaydırıcı jel ürünleri içeriği bakımından tamamen zararsız ve yan etkisizdir. İçeriğindeki maddeler olarak şu şekilde sıralayabiliriz; Hydroxy Ethyl Cellulose, Glycerin, Citric Acid, Preservatives, Dl-Water, Chocolate Flavour, Sodium Saccarin

Bu maddelerin kişiler üzerinde zarar veya tahriş gibi durumları söz konusu değildir. Alerjik sorunları olan kişilerin kollarında küçük bir bölgede test etmelerini tavsiye ederiz.

Kaydırıcı etkileri ile aynı zamanda da çikolatalı içeriği ile ilgi çekici olan v pills kayganlaştırıcı jel ürünleri etkileri bakımından oldukça başarılı sonuçlar sağlayan doğal cinsel sağlık ürünleridir. Bu ürünler sayesinde anal ve vajinal kuruluk sorunları ortadan kalkar. Bayanın acı yaşama durumlarına son vererek aynı zamanda da eğlenceli bir cinsel destek ürünleri olarak adlandırılabilirler.

Yetişkin olmayan bireylerin ulaşamayacağı alanlarda muhafaza ediniz. Bulunduğu ortamın 25 °C altında serin ve güneş ışığında uzak alanlarda olduğundan emin olunuz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 eczanesaglik-tr.com Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı